رستوران کف شیشه ای فانوس کیش

معرفی:رستوران کف شیشه ای یکی از جذاب ترین و معروف ترین رستوران های ایران میباشد که در جزیره زیبای کیش قرار دارد.این رستوران دارای فضای زیبا و رومانتیک  میباشد که کف آن از شیشه میباشد.رستوران کف شیشه ای در 42 متری از زمین و 100 متری خلیج زیبای فارس قرار دارد. کف رستوران از شیشه های ۳ لایه و از جنس لمینت سکوریت می باشد.ظرفیت رستوران 250 نفره میباشد و پرسنل های خوش برخود آن مجرب هستند با سریع ترین سرعت به مسافران تور کیش خدمت رسانی میکنند.رستوران  کف شیشه ای غذا های لذیذ را که با بهترین مواد غذایی با کیفیت آماده شده اند را در اختیار مسافران تور کیش قرار میدهد.

رستوران کف شیشه ای فانوس کیش

منو رستوران:رستوران کف شیشه ای کیش دارای منو غذایی ایرانی، دریایی و فرنگی میباشد که مسافران و کیشوندان عزیز میتوانند از روی منو غذای مورد علاقه خود را  سفارش دهند و نوش جان کنند.

ساعت کاری:این رستوران از ساعت 11 صبه تا 24 شب آماده پذیرایی از مسافران تور کیش میباشد.

موقعیت مکانی:رستوران کف شیشه ای روبروی رستوران پدیده شاندیز ، مجاور بازار پدیده در جاده جهان ، نرسیده به میدان غروب و کشتی یونانی قرار دارد.

رستوران کف شیشه ای فانوس کیش

پیشنهاد ما:اگر به این جزیره سفر کردید صرف غذا در این رستوران را فراموش نکنید چرا که یکی از بهترین رستوران های جزیره کیش میباشد و در بین مسافران تور کیش طرفدار زیادی دارد و از همه مهم تر جزء رستوران های رمانتیک و دنج میباشد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید